Категорії
Новини

Електронна сигарета вейп – сучасна альтернатива куріння

Марк Твен якось сказав: «Кидати курити легко. Я сам кидав тисячу разів». Нащадкам великого письменника легше боротися зі звичками, адже існує безліч сучасних альтернатив тютюнової сигарети, серед яких вейп – це електронний пристрій для куріння нового покоління, заповнений спеціальною рідиною. І якщо перші електронні сигарети просто служили заміною звичної тютюнової сигарети, то вейпи стали атрибутом цілого ритуалу ширяння, схожого на розкурювання кальяну і назва «вейпінг».

Різновиди вейпів

Ці пристрої швидко ввійшли в життя сучасного курця і досить швидко стали популярними. Велике значення має заповнення електронної сигарети. Спеціальна рідина може містити нікотин, а буває безникотиновой. Перший варіант віддають перевагу людям, які намагаються відмовитися від звичних сигарет і без стресу подолати згубну звичку. Безнікотинові вейпи є атрибутом ритуалу ширяння і призначені більше для насолоди процесом, виступаючи портативною альтернативою кальяну.

Перед тим, як замовити вейп, варто вивчити його різновиди та підібрати оптимальний варіант. Усі електронні сигарети поділяються на класи:

  1. Класи А і В – мініатюрні варіанти без наворотів, що нагадують звичну сигарету.
  2. Клас С – так звані пенстайли – один із бюджетних видів. Мають циліндричну форму, оснащені кнопкою та нагадують авторучку, завдяки чому і отримали свою назву.
  3. Клас Е – квадратний функціональний мод, оснащений електронною платою з регулюванням потужності та пароутворення. Це варіант для профі в області вейпінгу. Саме такі цигарки прийнято називати справжніми вейпами.

Всі вейпи на сучасному ринку представлені в привабливих дизайнах, що робить їх не тільки атрибутом філософії або інструментом боротьби з курінням, але також стильним аксесуаром.

Вейп: ціна на електронні сигарети

Вартість бюджетних варіантів вейпів стартує з 200 грн. Такі «електронки» найчастіше вибирають вейпери-початківці. Преміум-версії та гібридні пристрої коштують дорожче, але вважаються більш універсальними та довговічними. Більшість інтернет-магазинів пропонують купити вейп у Києві від відомих виробників, які пропонують широкий асортимент. В інтернет-магазині «Димок» можна організувати доставку товарів «Новою Поштою» по всій Україні, що робить покупки приємнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи